Audyt Acme Sp. z o.o. Audytor Gniezno

Strona firmy Audyt Acme - zajmującej się badaniem sprawozdań finansowych.

Slideshow Image

Audyt Acme to spółka z tradycjami, która działa na rynku doradczym i audytorskim już od 1989 roku. Cały czas utrzymujemy panującą od chwili jej powstania wysoką jakość wykonywanych usług, oraz dokładanej przy tym staranności. Powstała z myślą o obsłudze firm w dobie odradzającego się w Polsce wolnego rynku. Razem z nim rozwija się do dziś, wychodząc naprzeciw jego coraz bardziej wysublimowanym potrzebom.
Naszym celem jest wdrażanie i popularyzowanie rozwiązań, które odpowiadają za zwiększenie bezpieczeństwa funkcjonowania przedsiębiorstw, usprawnienia ich działania, zwielokrotniania osiąganych przez nie zysków przy zminimalizowaniu ponoszonych strat oraz obniżania poziomu ryzyka finansowego w stosowanych przez nie procedurach biznesowych. Wszystko to ma pomagać im w prawidłowym funkcjonowaniu w rzeczywistości gospodarki rynkowej oraz umożliwić dalszy rozwój.
W naszych działaniach łączymy wieloletnie doświadczenia zdobyte w branży audytorskiej i wynikającą z nich znajomość mechanizmów rynkowych z nowatorskimi metodami usprawniania prowadzenia biznesu. Połączenie to owocuje najbardziej cenioną w interesach skutecznością i prostotą rozwiązań, których potwierdzeniem oraz najlepszym świadectwem jest satysfakcja w oczach naszych Klientów.